Microformats (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: Email
tr: E-posta

en: Address
tr: Adres

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: State/Province
tr: İl

en: Street Address
tr: Adres

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: About
tr: Hakkında

en: Use site name
tr: Site adını kullan

en: Use site slogan
tr: Site sloganını kullan
