Microformats (2.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: City
gu: શહેર

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત

en: Contact information
gu: સંપર્ક માહિતી

en: About
gu: વિશે
