Microformats (2.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Country
id: Negara

en: Address
id: Alamat

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: State/Province
id: Negara Bagian / Propinsi

en: Contact information
id: Informasi kontak

en: Postal Code
id: Kode Pos

en: About
id: Tentang

en: Use site name
id: Gunakan nama situs

en: Use site slogan
id: Gunakan slogan situs
