Microformats (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Country
oc: País

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: About
oc: A prepaus
