Microformats (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Country
pt: País

en: Address
pt: Endereço

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: State/Province
pt: Estado

en: Street Address
pt: Endereço

en: Contact information
pt: Informações de contato

en: Postal Code
pt: CEP

en: About
pt: Sobre

en: Use site name
pt: Use o nome do site

en: Use site slogan
pt: Usar o slogan do site
