Microformats (2.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Address
ru: Адрес

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: State/Province
ru: Область/Район

en: Street Address
ru: Адрес улицы

en: Contact information
ru: Контактная информация

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Full Name
ru: Полное имя

en: About
ru: Информация

en: Phones
ru: Телефоны

en: Use site name
ru: Использовать имя сайта

en: Use site slogan
ru: Использовать слоган сайта
