Microformats (2.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Country
te: దేశం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: Street Address
te: వీధి

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు

en: About
te: గురించి
