Microformats (2.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Country
eu: Herria

en: Email
eu: Eposta

en: Address
eu: Helbidea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Use site name
eu: Erabili webgunearen izena

en: Use site slogan
eu: Erabili webgunearen slogana
