Microformats (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Country
et: Riik

en: Email
et: E-kiri

en: Address
et: Aadress

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: State/Province
et: Maakond

en: Contact information
et: Kontaktinfo

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: About
et: Programmist

en: Use site name
et: Kasuta saidi nime

en: Use site slogan
et: Kasuta saidi sloganit
