Microformats (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Country
cs: Země

en: Email
cs: E-mail

en: Address
cs: Adresa

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Postal Code
cs: PSČ

en: About
cs: Popis
