Microformats (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Country
fa: کشور

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Address
fa: نشانی

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: Contact information
fa: اطلاعات تماس

en: About
fa: درباره
