Microformats (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Country
hi: देश

en: Email
hi: ईमेल

en: Address
hi: पता

en: Full Name
hi: पूरा नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Phones
hi: फ़ोन
