Microformats (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Address
vi: Địa chỉ

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: State/Province
vi: Tỉnh/Thành

en: Street Address
vi: Địa chỉ đường phố

en: Contact information
vi: Thông tin liên lạc

en: Postal Code
vi: Mã bưu điện

en: Full Name
vi: Tên đầy đủ

en: About
vi: Giới thiệu
