Microformats (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Country
is: Land

en: Email
is: Netfang

en: Address
is: Heimilisfang

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: State/Province
is: Fylki/Hérað

en: Contact information
is: Tengiliðaupplýsingar

en: About
is: Um
