Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Component
fr: Composant

en: All
fr: Tout

en: Published
fr: Publié

en: Sort by
fr: Trier par

en: Authored on
fr: Écrit le

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: author
fr: auteur

en: by
fr: par

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
