Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: Component
pl: Komponent

en: All
pl: Wszystko

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: author
pl: autor

en: by
pl: dodany przez

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
