Micronode Block (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
