Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Reset
fi: Palauta

en: Component
fi: Komponentti

en: All
fi: Kaikki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: author
fi: kirjoittaja

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
