Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Component
ur: جزو

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
