Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: All
bg: Всички

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored on
bg: Написано на

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: by
bg: от

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
