Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Reset
cy: Ailosod

en: Component
cy: Cydran

en: All
cy: I gyd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: by
cy: drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
