Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Reset
eu: Garbitu

en: Component
eu: Osagaia

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: author
eu: egilea

en: by
eu: nork egina:

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
