Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Reset
is: Tómstilla

en: All
is: Øll

en: Published
is: Útgivið

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: by
is: av

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »
