Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Reset
he: איתחול

en: Component
he: רכיב

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: author
he: מחבר/ת

en: by
he: ע"י

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
