Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
