Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Component
ka: კომპონენტი

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: author
ka: ავტორი

en: by
ka: ავტორი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
