Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: by
km: តាម​​

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
