Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: by
kn: ಇಂದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
