Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
