Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Component
lt: Komponentas

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: by
lt: pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
