Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Component
lv: Komponents

en: All
lv: Visi

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: author
lv: autors

en: by
lv: Iesniedza

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
