Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
