Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: author
my: စာရေးသူ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
