Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: by
pa: ਵਲੋਂ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
