Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Component
tr: Bileşen

en: All
tr: Tümü

en: Published
tr: Yayında

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: author
tr: yazar

en: by
tr: yazan

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
