Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored on
af: Geskep op

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: by
af: deur

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
