Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Component
am: ምንዝር

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
