Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Reset
be: Скінуць

en: Component
be: Кампанент

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: by
be: аўтар

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
