Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: by
bs: od

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
