Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Published
ca: Publicat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: author
ca: autor

en: by
ca: per

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
