Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Reset
da: Gendan

en: Component
da: Komponent

en: All
da: Alle

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: author
da: forfatter

en: by
da: af

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
