Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: by
dz: གིས།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
