Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Title
es: Título

en: Reset
es: Restablecer

en: Component
es: Componente

en: All
es: Todo(s)

en: Published
es: Publicado

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: author
es: autor

en: by
es: por

en: Apply
es: Aplicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
