Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Component
fa: جزء

en: All
fa: همه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: author
fa: نویسنده

en: by
fa: توسط

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
