Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Published
fil: Inilathala

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: by
fil: ni

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
