Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Component
gl: Compoñente

en: All
gl: Todo

en: Published
gl: Publicado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: author
gl: autor

en: by
gl: por

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
