Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: « first
hy: « առաջինը
