Micronode Block (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Reset
it: Ripristina

en: Component
it: Componente

en: All
it: Tutti

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Authored on
it: Creato il

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: author
it: autore

en: by
it: da

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
