Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
