Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Component
nl: Besturingselement

en: All
nl: Alle

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: author
nl: auteur

en: by
nl: door

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
